Cumartesi - Pazar 09:00 - 17:00

Pazartesi - Cuma 9:00 - 18:00

0 (216) 337 55 05  &  0 (530) 765 82 75

   

Malzemeler

Kalıcı makyaj malzemeleri ile 25 yıldır bilgi birikimimizi sizinle paylaşarak hep daha iyisini verebilmek, sizleri güzellik ekipmanları, kalıcı makyaj cihaz, kalıcı makyaj iğne, kalıcı makyaj boya microblading kalem, microblading iğne, microblading boyaların en yeni trendleri ile buluşturabilmek adına hep yenilendik ve yenilenmeye devam ediyoruz.

Sizlerin yoğun ilgisi doğru yolda olduğumuzun göstergesi oldu.Ve son trend tüm malzemeler ile birlikte hizmetinizdeyiz.

Kalıcı Makyaj Malzemeleri

Kalıcı Makyaj Malzemeleri

Kalıcı Makyaj Malzemeleri alırken,

Kalıcı makyaj iğnelerinin keskinliği, kalıcı makyaj boyasının kıvamı ve renk tutuşu, microblading iğnesinin keskinliği, microblading boyasının kıvamı ve tutuşu çok önemlidir.

Kalıcı makyaj uzmanlarının en çok dikkat etmesi gereken, kalıcı makyaj cihaz tercihi, kalıcı makyaj boya tercihi ve hijyenik olunmasıdır.

Kalıcı Makyaj Eğitimleri’nde kullanılan, veya kişinin kendisini geliştirmede kullandığı kalıcı makyaj pratik derisi diğer adıyla suni deri, canlı model üzerinde çalışmadan latex üzerinde çalışmak gerekir.

Kalıcı makyaj iğnesi ve microblading iğnesi ve kalıcı makyaj boya çeşitlerini kullanmadan önce eğitim almanız şarttır.

Kıl tekniği uygulamaları için özel microblading boyaları vardır, bunların kullanımları kalıcı makyaj boyalarına göre daha kalıcıdır.

Kalıcı makyaj dijital cihazlar da dikkat edilmesi gereken kalemin titrememesidir.Bunun için almadan önce kalıcı makyaj dijital makinesini kullanın ve deneyiniz. Kalıcı makyaj dijital cihazlarının avantajı kaş uygulaması göz uygulaması ve dudak uygulamasında hız seçeneğini ayarlayabilmektir.

Kalıcı makyaj uygulaması çok fazla istendiği kadar, kişiler uygulama önceki ipek kirpik ve kirpik perması da istemektedir.

Kirpik permasının çok fazla Çin üretimli olanları vardır bunlara dikkat edilmesi gerekir. Royal Kozmetik‘in kalitesinden her zaman faydalanabilirsiniz. İpek kirpiğin kalıcılığı 2 ay dan fazla değildir çok iyi bakılırsa ipek kirpik çok daha kalıcı olur.