Cumartesi - Pazar 09:00 - 17:00

Pazartesi - Cuma 9:00 - 18:00

0 (216) 337 55 05  &  0 (530) 765 82 75

   

Misafirhanemiz

Eğitim ve Konfor Bir Arada

1997’den günümüze binlerce öğrenciyi meslek sahibi yapan Royal Güzellik Akademisi, sektörde kalifiyeli personel açığını azaltabilmek için başlattığı proje ile Türkiye’de ilki gerçekleştirdi. Sizde İstanbul dışından gelip eğitim almak istiyorsanız misafirhanemizi kullanarak eğitim ve konforu bir arada yaşayabilirsiniz.

Üstelik okulumuz İstanbul’un en meşhur caddelerinden biri olan Bağdat Caddesi’nde yer alıyor.

Sizde İstanbul’da eğitiminizi tamamlamak istiyor ama güvenli bir şekilde nerede konaklayacağınızı bilmiyorsanız okulumuzun binasında yer alan misafirhanemizde sizleri ağırlamaktan mutluluk ve onur duyarız.

T.C. M.E.B. Onaylı Estetisyenlik Kursu

T.C. M.E.B. Onaylı Kalıcı Makyaj Kursu

Onaylı Microblading Eğitimi

Protez Tırnak Eğitimi

T.C. M.E.B. Onaylı Masaj Kursu

Royal Güzellik Akademisi Misafirhanesi Nerede?

Royal Güzellik Akademisi, İstanbul’un en meşhur lokasyonlarından biri olan Bağdat Caddesi’nde yer almaktadır. Royal Eğitim Kurumlarının en büyük artısı, mezuniyet sonrası birkaç yıl geçmiş olsa bile kursiyerler ile bağlantısını koparmadan işe yerleştirmeler veya tekrar etmek istedikleri, pratik yapmak istedikleri konularda derslere tekrar girebilmektedirler.

Estetisyenlik Eğitimi ve diğer kurslarımıza başvuran kişileri kayıt olmadan önce mutlaka derslerimizde misafir öğrenci olarak ağırlıyoruz. Bu uygulama hiçbir kurum tarafından yapılmamaktadır ancak olması gereken budur.Bu arada eğitimlerimize 4 farklı eğitmen girmektedir.Bu da eğitim sonunda bir çok eğitmen tarafından bilgi sahibi olmanız anlamına gelmektedir.

İstanbul'da Konaklamalı Eğitim

Şehir dışı ya da yurt dışından gelen öğrencilerimiz için okulumuzda aynı binada yer alan misafirhanemiz sizler için hizmete açılmıştır. Eğitim ve Konfor bir arada! Sizde İstanbul’un göbeği Bağdat Caddesi’nde hem eğitim alarak hem de her yere kolay ulaşımla İstanbul’un tadını çıkarabilirsiniz.
Kadıköy iskeleye 10 dk
Metrobüse 5 dk
Şaşkınbakkal’a 5 dk

Talepleriniz

Adınız ve Soyadınız (gerekli)

Telefon Numaranız (gerekli)

Konu

İletiniz


Adres