Cumartesi - Pazar 09:00 - 17:00

Pazartesi - Cuma 9:00 - 18:00

0 (216) 337 55 05  &  0 (530) 765 82 75

   

Hakkımızda

“Mısır’ın 14.Yüzyıldaki Kraliçesi ‘NEFERTİTİ’…Tıpkı Nefertiti’nin adının anlamı gibi ROYAL markasıda ‘Güzelden Gelen’ herşeyi birlikte çalıştığı kurum ve kişilere sunmayı ilke edinmiştir.

Tarihçe

ROYAL KOZMETİK AİLESİ genç, dinamik bir ekip ve yetenekli yatırımcılar tarafından 1997 yılında kuruldu. Verimlilik ve sorumluluğa dayalı “mükemmel hizmeti sunma” amacını taşıyan bu organizasyon, yeni teknolojilere uyumlu olarak hizmetine devam ediyor.

20 yıla aşkın bilgi birikimimizi sizinle paylaşarak hep daha iyisini verebilmek, sizleri güzellik sektöründe en yeni trendleri ile buluşturabilmek adına hep yenilendik. Sizlerin yoğun ilgisi doğru yolda olduğumuzun göstergesi oldu.Royal Kozmetik olarak salon donanım ve sarf malzeme satışları,medikal cihaz satış ve satış sonrası teknik hizmetleri departmanlarımız 2006 yılında faaliyete geçti. Epilasyon IPL sistemleri, zayıflama, profesyonel cilt ve vücut bakım cihazları gibi estetik merkezleri ve güzellik salonlarının ihtiyacı olan tüm (bakanlık onaylı) cihazların satışını gerçekleştiren firmamız müşterilerine satış sonrası hizmetin en mükkemmelini de kusursuzca sunmaktadır.“ROYAL” markası altında satışını yaptığı cihazlara, 2 yıl garanti vermektedir. Royal Kozmetik ürün yelpazesindeki bütün cihazların yedek parçalarını temin etmekte ve teknikservis hizmetlerini yerine getirmektedir.

Bilindiği gibi ROYAL KOZMETİK bünyesinde açılan Milli Eğitime bağlı ÖZEL BATALLI MESLEK EĞİTİM KURSLARI sektörde nitelikli eleman sayısını arttırmak hedefi ile yılda yaklaşık 500 öğrenci mezun edip güzellik sektörüne tam donanımlı elemanlar kazandırıyor….

Misyonumuz

Başta müşterilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, satış ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörlerdeki liderliğini pekiştirerek sürdürmek, Royal Kozmetik ismini güvenli, genç, dinamik, yenilikçi
kavramlarıyla kalıcı bir şekilde özleştirmektir.

— Halide Feyza BATALLI, Royal Özel Batallı Eğitim Kurumları Kurucusu 

Kadromuz

feyza batallı

Halide Feyza Batallı

Kurucu

Asım Batallı

Genel Müdür

Benay Batallı

Kurs Müdürü

Berkay Batallı

Dijital Pazarlama & Strateji Uzmanı

İmran S.

Usta Öğretici

Aylin T.

Usta Öğretici

Selin E.

İnsan Kaynakları

Maria S.

Protez Tırnak Hocası

Okulumuzdan Kareler

Ögrencimiz olmak istermisiniz?

Ön başvuru formunu doldurun. Sizi arayalım…