Hakkımızda

“Mısır’ın M.Ö. 14.Yüzyıldaki Kraliçesi ‘NEFERTİTİ’... Tıpkı Nefertiti’nin adının anlamı gibi ROYAL markasıda ‘Güzelden Gelen’ her şeyi birlikte çalıştığı kurum ve kişilere sunmayı ilke edinmiştir.

Tarihçe

ROYAL KOZMETİK AİLESİ genç, dinamik bir ekip ve yetenekli yatırımcılar tarafından 1997 yılında kuruldu. Verimlilik ve sorumluluğa dayalı “mükemmel hizmeti sunma” amacını taşıyan bu organizasyon, yeni teknolojilere uyumlu olarak hizmetine devam ediyor.

20 yıla aşkın bilgi birikimimizi sizinle paylaşarak hep daha iyisini verebilmek, sizleri güzellik sektöründe en yeni trendleri ile buluşturabilmek adına hep yenilendik. Sizlerin yoğun ilgisi doğru yolda olduğumuzun göstergesi oldu.Royal Kozmetik olarak salon donanım ve sarf malzeme satışları,medikal cihaz satış ve satış sonrası teknik hizmetleri departmanlarımız 2006 yılında faaliyete geçti. Epilasyon IPL sistemleri, zayıflama, profesyonel cilt ve vücut bakım cihazları gibi estetik merkezleri ve güzellik salonlarının ihtiyacı olan tüm (bakanlık onaylı) cihazların satışını gerçekleştiren firmamız müşterilerine satış sonrası hizmetin en mükkemmelini de kusursuzca sunmaktadır.“ROYAL” markası altında satışını yaptığı cihazlara, 2 yıl garanti vermektedir. Royal Kozmetik ürün yelpazesindeki bütün cihazların yedek parçalarını temin etmekte ve teknikservis hizmetlerini yerine getirmektedir.

Vizyonumuz ve Misyonumuz

Vizyonumuz

Hizmet verdiğimiz sektörlerdeki liderliğini pekiştirerek sürdürmek, Royal Kozmetik ismini güvenli, genç, dinamik, yenilikçi kavramlarıyla kalıcı bir şekilde özleştirmektir.

Misyonumuz

Başta müşterilerimiz olmak üzere tüm paydaşlarımızın memnuniyet ve güvenlerini ön planda tutarak, kaynaklarımızı en verimli şekilde kullanmak, satış ve hizmet kalitemizi en üst düzeyde tutmaktır.

Eğitim Kadromuz

Alanında Uzman Eğitim Kadromuz ile Tanışın

Halide Feyza Batallı

Kurucu

Asım Batallı

Kurucu

Berkay Batallı

Dijital Eğitim Danışmanı

Benay Batallı

Müdür

İmran S.

Eğitmen

Aylin T.

Eğitmen

Arzu A.

Eğitmen

Gizem K.

Eğitmen

Şule G.

Eğitmen-Koordinatör

Nuray A.

Ofis İşleri

Eğitimler Hakkında Bilgi Alın