İpek Kirpik Eğitimi

Kim istemez ki uzun, kıvrık, muhteşem görünen kirpiklere sahip olmak. Kirpikler düz, seyrek, ince yapıda, güçsüz, kısa olduğu sürece bayanlar için çözüm aramak kaçınılmaz. Bu güne kadar, kirpik gürleştirmek için bir çok yöntem geliştirildi, fakat yine istenilen sonuç elde edilemedi. Tüm çözümler ya renkli kozmetikler ile yapıldı ya da bir iki günlük takılan yapay görünümlü kirpikler ile çözüme ulaştırılmaya çalışıldı.

Kaynak kirpik, ipek kirpik, 3 aylık kirpik terimlerini duydunuz mu?

Artık çözüm hem uzun süre kalıcı hem de tam istenilen görünümü verebildi bize. Kirpiklere tek tek yapıştırılarak uygulanan ipek kirpik yöntemi ile uzun süreli yaz - kış muhteşem görünüm elde etmek çok kolay.

İpek Kirpik Uygulaması

İpek kirpik uzman kişiler tarafından uygulanmalıdır. Ev kullanımı için uygun değildir. Tek tek tüm kirpiklerimizin üzerine ipek ya da vizon tercih edilen yapay kirpikler yapıştırılmakta. Yapıştırıcıların özellikleri de çok önem taşıyor. 2-4 hafta kalıcılık sağlayan ya da 4-8 hafta kalıcılık sağlayan özel ipek kirpik yapıştırıcıları tercih edilmelidir. 2-4 hafta kalıcılık sağlayan yapıştırıcılar kullanılıyorsa; kişi işlemden 15 gün sonra tekrar işleme çağırılmalıdır. Dökülen kirpiklerin yerine yenileri yapıştırılmalıdır. Her 15 günde bir bakımını yaptırdığınız sürece uzun zaman kullanacağınız çok doğal ama istediğiniz görüntüdeki kirpiklere kavuşmak mümkün. 4-8 haftalık yapıştırıcılar tercih ederseniz; kişi ay da bir kez size tekrar gelmeli, dökülenlerin yerine yeni kirpikler yapıştırmalısınız. İpek kirpikte 4-8 haftalık yapıştırıcılar tercih ederseniz 6 ay 1 yıl arası bu görünümü korumuş olursunuz.

2D, 3D, 4D, 5D VE 6D

Eğer kirpikleriniz seyrek ve güçsüz ise tek tek yapıştırılan ipek kirpiklerde sizi mutlu etmeyebilir. Şimdi hazır olun…Daha gür, daha yoğun kirpikler istiyorsanız artık 2D, 3D, 4D, 5D ve 6D kirpiklerde mevcut. Daha yoğun, daha uzun kirpiklere sahip olmak çok kolay.

İpek kirpik yaptırırken en önemli şey kullanılan kirpiklerin ipek ya da vizon olması, yapıştırıcıların hipo-alerjik olmasıdır. Kirpikler yapay ve naylon ise karmaşık görünen, her sabah uyandığınızda biraz birbirine karışmış kirpikler ile uyanırsınız. Naylon kirpikler kendi kirğinize ağır geleceği için kendi kirpikleriniz bile dökülür.

İpek Kirpik Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

İpek kirpik işleminden sonra bir kaç dikkat edilecek husus vardır.

İpek kirpik uygulamasından sonra isteğe bağlı olarak rimel kullanılabilir. Fakat rimeli temizlemek için kullanılan göz makyaj temizleyicisinin yağsız olması gerekmektedir. Yağlı göz makyaj temizleyicisi kullanırsanız ipek kirpiklerinizin kullanım süresini kısaltırsınız.

Sıcak Banyo, sauna, hamam, denize ve havuza girmeniz mümkündür. Buhar ya da su ekstra dökülmeye sebebiyet vermez. Fakat taktırdığınız ilk gün bunlardan uzak durmanız gerekmektedir.

Uzman kişiler tarafından uygulanması gereken ipek kirpik uygulamaları hayatınızı kolaylaştırırken, istediğiniz yoğunlukta ve uzunlukta ki kirpikler ile aylarca kullanabileceksiniz.

Malzeme konusunda çok hassas olunması gerekir. Çin malı kirpikler ve yapıştırıcılar hiç sağlıklı olmaması ile birlikte kirpikte kalış süresi maximum 1 hafta olacaktır.

Uygulama yaptırmak ve set satın almak için kurumumuza başvurabiliriniz.

Kursa Kimler Katılabilir

Genel katılıma açıktır,okuma yazma bilen herkes katılabilir.

Derslerimize misafir öğrenci olarak katılmak, bizleri tanımak için lütfen formu doldurunuz.
Kursumuzda iş garantisi verilmektedir; lütfen bizi tanımadan karar vermeyim ☺

İpek Kirpik Eğitim Programı

  • Eğitim Gün ve Saatleri : Kişiye özel
  • Eğitim Süresi : 1 gün
  • Fiyat : Güncel Fiyatlar için İletişime Geçiniz
  • Kurum Onaylı belge verilecektir.

Kurs Sonu Belgelendirmesi

Kurum Onaylı belge verilecektir.

NEDEN BATALLI ROYAL EĞİTİM KURUMU ?

Batallı Royal Eğitim Kurumları'nın en büyük artısı, mezuniyet sonrası birkaç yıl geçmiş olsa bile kursiyerler ile bağlantısını koparmadan işe yerleştirmeler veya tekrar etmek istedikleri, pratik yapmak istedikleri konularda derslere tekrar girebilmektedirler.

İpek Kirpik ve diğer kurslarımıza başvuran kişileri kayıt olmadan önce mutlaka derslerimizde misafir öğrenci olarak ağırlıyoruz. Bu uygulama hiçbir kurum tarafından yapılmamaktadır ancak olması gereken budur.