Kalıcı Makyaj Kursu

Kalıcı Makyaj Kursumuz Cihazlıdır

Kalıcı Makyaj Kursuyla ilgili aklına takılan her konuda bizleri arayabilir yada form doldurarak sorularınızı bizlere iletebilirsiniz.

Hanımların çoğu her gün yaklaşık 15-20 dakikalarını makyaja ayırırlar. Makyaj yapmak neredeyse bir gelenek haline gelmiş ve giyinmek, diş fırçalamak gibi gündelik yaşamın bir parçası olmuştur.Yüzümüzün görüntüsü imzamızdır. Görüntümüzü tamamlayan makyaj aynı zamanda kendimizi nasıl hissettiğimizin de bir göstergesidir. Makyaj kişiliğimizi zenginleştirir. Dikkat ve zaman gerektirdiği içinde iyi giyimi tamamlar, bir nevi disiplini de yansıtır. Aynı zamanda büyük bir sanatçılık gerektirir. Makyaj kadın görünümünün bir parçasıdır ve ona yaratıcılık şansı veren bir bölümdür.

Kalıcı makyaj, doğallığı bozmadan ve kişiliğin önüne geçmeden, yüzün kusurlu yanlarını kapatıp, güzel yanlarını ortaya çıkaran, kişiliği ve yaşam stilini yansıtan sanattır. Bilinçli yapılan bir kalıcı makyaj kadının bireysel güzelliğini en doğal şekilde ortaya çıkardığı gibi, küçük kusurları da sihirli bir şekilde yok eder.Amaç farklı bir kişi yaratmak değil, zaten var olan güzellikleri ortaya çıkarmak, ayrı ayrı kısımları genel etki yapacak şekilde bir araya getirmektir.

Kalıcı makyaj günümüzde kadınların yoğun olarak talep gösterdiği en önemli güzellik alanları arasında yer alır. Hoş bir estetik ortaya çıkarılması ve bunun çok uzun bir süre kullanım göstermesi, kadınlar tarafından yoğun ilgi görmesine imkan sunmaktadır. Tabii konuya müşteri bazında bakıldığı zaman arzu edilen en önemli durum yetenekli olan ve bu konuda önemli bir eğitim almış uzmanlardan destek almaktır. Zira önemli bir estetik operasyon olarak ön plana çıkan kalıcı makyaj seçeneği, mutlaka doğru yapılmalı ki aylar boyunca güzel bir görünüm sağlasın. O yüzden bu konuda gerçekleştirdiğimiz kalıcı makyaj kursu ile birlikte sizlere profesyonel bir destek sunuyor, uzman eğitmenlerimiz eşliğinde sizleri en iyi hale getiriyoruz.

Butik Okulumuzda Kişiye Özel Eğitim Programı

Sunduğumuz profesyonel bir destek kapsamında güzellik merkezimiz çerçevesinde MEB onaylı eğitimlerimiz sonunda, sizlere bu konuda uzman hale gelmiş olduğunuzu gösteren sertifika sunuyoruz. Bu şekilde birçok farklı kurumda iş bulabilir, geleceğinizi garanti altına alabilir ve yeteneğiniz ile birlikte müşteri potansiyelinizi her geçen gün daha fazla arttırabilirsiniz. Doğal ve güzel bir görünüm yakalayabilmek için ne tür teknik yöntemlerin kullanılması gerektiği, hangi malzemelerin kullanılacağı eğitim çerçevesinde öğrencilere gösterilir. Hatta alınan bu kalıcı makyaj kursu seçeneği ile birlikte, aradan birkaç yıl geçse dahi farklı konularda pratik yapmak istenilen değişik dersler güven içerisinde alınabilir. Aynı zamanda iş yerleştirmeler ve arzu edilen daha birçok değişik konu kapsamında her daim yardım elde bilirsiniz.

Güven İçerisinde Profesyonel Kalıcı Makyaj Kursu Desteği

Başvuru gerçekleştirerek kayıt olmadan önce sizleri derslerimize öğrenci olarak alıyor ve bu konuda bize güvenmenize olanak sağlıyoruz. Bu şekilde ne kadar profesyonel bir destek sunduğumuzu, sizleri ileriki dönemlerde kalıcı makyaj kursu eşliğinde en iyiler arasında getireceğimizi de gösteriyoruz. Kararınızı vermeden önce kurslarımıza katılabilir, aktif şekilde misafir olarak bizlere konuk olabilirsiniz. Çok uygun fiyat politikası dahilinde geleceğimize yön çizmek ve güzellik uzmanlığı konusunda profesyonel bir hale gelebilmek için, hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. 1 MEB ve 1 kurum onaylı sertifika sayesinde sürekli olarak gelişen gerçek bir işe sahip olmanız için sizleri bekliyoruz.

Kursa Kimler Katılabilir

Genel katılıma açıktır,okuma yazma bilen herkes katılabilir.

Kalıcı Makyaj Kursu için Gerekli Evraklar

Kimlik veya pasaport fotokopisi
Diploma (Mezun olunan son okul)
İkametgah
6 Adet Resim
Kalıcı Makyaj Kursu derslerimize misafir öğrenci olarak katılmak,bizleri tanımak için, lütfen linkteki formu doldurunuz.

Kalıcı Makyaj Eğitim Programı

  • Eğitim Gün ve Saatleri : Kişiye Özel
  • Eğitim Süresi : Minimum 12 Gün "Öğrenene kadar eğitim"
  • Kontenjan : Birebir Özel Ders
  • Eğitim sonunda 1 meb onaylı, 2 kurum onaylı sertifika verilecektir.

Kurs Sonu Belgelendirmesi

Öğretim süresi sonunda kursiyerler kurs bitirme sınavına girer ve yönetmelik gereği, teorik ve uygulama sınavlarından en az 70 puan ve üzerinde not alanlar, Milli Eğitim Bakanlığı tarafından onaylı Kalıcı Makyaj Kursu Bitirme Belgesini almaya hak kazanırlar.

Kalıcı Makyaj Eğitiminde İşlenecek Konular

Hijyen
Kaş Dizaynı
Derinin Anatomisi
Dudak Asimetrisi
Yüz Şekilleri
Kalıcı Makyaj Malzeme ve Ekipmanları
Kalıcı Makyaj Kimlere Uygulanır Kimlere Uygulanmaz
Boya Seçimi ve Hazırlanması
Latex (Suni Deri) Üzerinde Çalışma
Renk Bilgisi
Canlı Manken Üzerinde Uygulamalar
Microblading ile Kıl Atımı
Dudak Çerçevesi ve Doldurma
Eyeliner ve Dipliner
Kaş Silme
BB Glow (Kalıcı Fondöten) ------Uygulamalarda sayı sınırlamamaz yoktur.

Kalıcı Makyaj Kursundan Mezun Olanlar Nerede Çalışabilir?

Kalıcı Makyaj Kursundan Mezun olanlar kendilerine yeni altın bilezik almış gibi kullanabilirler.

Freelance ya da salonlarda ya da hastaneler de çalışabilirler.

NEDEN BATALLI ROYAL EĞİTİM KURUMU?

Batallı Royal Eğitim Kurumları'nın en büyük artısı, mezuniyet sonrası birkaç yıl geçmiş olsa bile kursiyerler ile bağlantısını koparmadan işe yerleştirmeler veya tekrar etmek istedikleri, pratik yapmak istedikleri konularda derslere tekrar girebilmektedirler.

Kalıcı Makyaj Kursu ve diğer kurslarımıza başvuran kişileri kayıt olmadan önce mutlaka derslerimizde misafir öğrenci olarak ağırlıyoruz. Bu uygulama hiçbir kurum tarafından yapılmamaktadır ancak olması gereken budur.