Microblading Kursu

Microblading Eğitimi kişiye özel bire bir verilmektedir. Microblading için toplamda 5 günlük bir eğitim süremiz vardır ve bu sürenin sonunda eğer kendinizi yetersiz hissederseniz uygulamaya devam edebilirsiniz ve bunun için ekstra bir ücret ödemeniz sizden talep etmeyiz.

Neden Royal Microblading Eğitimi Peki ?

Royal Eğitim Kurumlarının en büyük artısı, mezuniyet sonrası birkaç yıl geçmiş olsa bile kursiyerler ile bağlantısını koparmadan işe yerleştirmeler veya tekrar etmek istedikleri, pratik yapmak istedikleri konularda derslere tekrar girebilmektedirler.Bu imkan öğrencilere hem öğrenene kadar fırsat yaratıyor hem de bu kadar önemli bir alanda oluşabilecek hataları en aza indirmeyi sağlamaktadır.Bu yüzden sizde son kararınızı vermeden önce görüşeceğiniz eğitim kurumlarına egitim sürecini sorun.

Microblading eğitimi ve diğer eğitimlerimize başvuran kişileri kayıt olmadan önce mutlaka derslerimizde misafir öğrenci olarak ağırlıyoruz.Sizde son kararınızı vermeden önce bizleri daha yakından tanayabilmek ve öğretmenlerimizle bire bir merak ettiklerinizi sorabilmek için sizleri okulumuza bekliyoruz. Bu uygulama hiçbir kurum tarafından yapılmamaktadır ancak olması gereken budur.

Kursa Kimler Katılabilir

Genel katılıma açıktır,okuma yazma bilen herkes katılabilir.

Derslerimize misafir öğrenci olarak katılmak, bizleri tanımak için lütfen formu doldurunuz.
Kursumuzda iş garantisi verilmektedir; lütfen bizi tanımadan karar vermeyim ☺
Şehir dışı eğitimler ve dermaroller fiyatları için lütfen irtibata geçiniz.

Microblading Eğitim Programı

  • Eğitim Gün ve Saatleri : Kişiye Özel
  • Eğitim Süresi : 5 Gün “Hazır hissedilmediği takdirde takviye dersler”
  • Fiyat : Güncel Fiyatlar için İletişime Geçiniz
  • Eğitim sonunda 1 kurum onaylı Microblading ve Pudralama Eğitimi bitirme sertifikası verilecektir.

Kurs Sonu Belgelendirmesi

Öğretim süresi sonunda kursiyerler kurs bitirme sınavına girer ve yönetmelik gereği, teorik ve uygulama sınavlarından başarılı olanlara Microblading Eğitim bitirme sertifakası verilir.

Microblading Eğitiminde İşlenecek Konular

Micro nedir ?
Yüz şekilleri nelerdir ?
Yüz şekillerine göre kaş şekli
Ölçme
Kaş alma tekniği
Çizim
Uygulama

NEDEN BATALLI ROYAL EĞİTİM KURUMU ?

Batallı Royal Eğitim Kurumları'nın en büyük artısı, mezuniyet sonrası birkaç yıl geçmiş olsa bile kursiyerler ile bağlantısını koparmadan işe yerleştirmeler veya tekrar etmek istedikleri, pratik yapmak istedikleri konularda derslere tekrar girebilmektedirler.

Microblading ve diğer kurslarımıza başvuran kişileri kayıt olmadan önce mutlaka derslerimizde misafir öğrenci olarak ağırlıyoruz. Bu uygulama hiçbir kurum tarafından yapılmamaktadır ancak olması gereken budur.