Protez Tırnak Kursu

Protez Tırnak Eğitimleri ile öğreneceğiniz protez tırnak akrilik veya jel teknoloji ürünleri ile tırnaklara muhteşem görünüm kazandıran tırnak kaplama sanatıdır. Protez tırnağın, takma tırnaktan farkı uzun ömürlü, çok daha doğal görünümlü, en önemlisi sağlıklı olmasıdır. Doğal tırnağa hiçbir zararı yoktur. Asla inceltmez veya yıpratmaz, ayrıca doğal tırnaktan 2 kat daha kalındır ve 80 kat daha dayanıklıdır.

Takma tırnakta hissedilen yabancılık hissi Protez Tırnak uygulamalarında kesinlikle hissedilmez. Protez Tırnak kendi tırnağınız gibi sizinle bütünleşir, doğal görünümü sayesinde asla doğal tırnaktan ayırt edilmez. Siz de Protez Tırnak Eğitimleri hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız formu doldurun sizi arayalım.

Neden Protez Tırnak Eğitimi?

Güzellik sektöründe kadınların kullanış kolaylığı sayesinde en çok tercih edilen uygulamalardan olan protez tırnak, sizede branşınızda yeni bir iş alanı olarak fırsatlar doğurabilir. Sizde kendinizi protez tırnak alanında geliştirmek istiyorsanız Royal Eğitim tarafından Bağdat caddesinde verilen protez tırnak eğitimlerini kaçırmayın.

Royal Eğitim Kurumlarının Protez Tırnak Eğitimlerinde en büyük artısı, mezuniyet sonrası birkaç yıl geçmiş olsa bile kursiyerler ile bağlantısını koparmadan işe yerleştirmeler veya tekrar etmek istedikleri, pratik yapmak istedikleri konularda derslere tekrar girebilmektedirler.

Protez Tırnak Eğitimlerinde ve diğer kurslarımıza başvuran kişileri kayıt olmadan önce mutlaka derslerimizde misafir öğrenci olarak ağırlıyoruz. Bu uygulama hiçbir kurum tarafından yapılmamaktadır ancak olması gereken budur.

Kursa Kimler Katılabilir

Genel katılıma açıktır,okuma yazma bilen herkes katılabilir.

Derslerimize misafir öğrenci olarak katılmak, bizleri tanımak için lütfen formu doldurunuz.
Kursumuzda iş garantisi verilmektedir; lütfen bizi tanımadan karar vermeyim ☺
Şehir dışı eğitimler ve dermaroller fiyatları için lütfen irtibata geçiniz.

Protez Tırnak Eğitim Programı

  • Eğitim Gün ve Saatleri : Kişiye Özel
  • Eğitim Süresi :
    6 Gün
  • Fiyat : Güncel Fiyatlar için İletişime Geçiniz
  • Kurum Onaylı belge verilecektir.

Kurs Sonu Belgelendirmesi

Öğretim süresi sonunda kurumumuz tarafından özel hazırlanan protez tırnak eğitimi bitirme sertifikası verilecektir.

Protez Tırnak Eğitiminde İşlenecek Konular

Tırnak Tarihçesi
Protez Tırnak Malzemeleri
Kalıcı Oje Malzemeleri
Makas ve Freze ile manikür(kombo manikür)
Protez Tırnak Yapımı
Jel Tırnak Yapımı
Uzatma Yöntemleri
Tırnak Bakımı
Sökme Çıkartma
Nail Art Süsleme
Canlı manken üstünde Jel tips Çalışma
Canlı manken üstünde Jel Şablon Çalışma
Canlı manken üstünde seçmeli çalışma

NEDEN BATALLI ROYAL EĞİTİM KURUMU?

Batallı Royal Eğitim Kurumları'nın en büyük artısı, mezuniyet sonrası birkaç yıl geçmiş olsa bile kursiyerler ile bağlantısını koparmadan işe yerleştirmeler veya tekrar etmek istedikleri, pratik yapmak istedikleri konularda derslere tekrar girebilmektedirler.

Protez Tırnak Kursu ve diğer kurslarımıza başvuran kişileri kayıt olmadan önce mutlaka derslerimizde misafir öğrenci olarak ağırlıyoruz. Bu uygulama hiçbir kurum tarafından yapılmamaktadır ancak olması gereken budur.