ESTETİSYENLİK KURSUNDA NEDEN ROYAL EĞİTİM KURUMLARI

Son yıllarda çokça tercih edilen ve mezunlarına da yüksek oranda iş sahibi olma fırsatı sunan Güzellik uzmanlığı, bir kurs programıdır. Son teknoloji cihazlar ve uzman eğitim kadrosu ile beraber öğrencilere nitelikli eğitim sunan Royal Eğitim Kurumları ile 4 ay gibi kısa bir süre zarfında meslek sahibi olarak kendi işinizi yapabilirsiniz. Cilt Bakımı ve Güzellik Elemanı Yetiştirme Kursu, 552 saatlik eğitimli sertifikalı eğitimi ile bu sektörde çalışmak ve kendisini bu kapsamda geliştirmek isteyenler için en uygun programdır.

Neden Royal Eğitim Kurumları ?

Güzellik sektöründe yaklaşık 20 yıllık tecrübesi ile İstanbul'un en kapsamlı ve yenilikçi kuruluşu olarak profesyonel eğitmenleri, öğrencilerine vermiş olduğu Royal disiplini ve sektörde bilinirliği ile beraber yön gösteren bir kurstur. Güzellik sektöründe sürekli gelişen bu teknolojiyi takip ederek, kursiyerlerine hep yeniyi öğretmeyi hedefleyen Royal Eğitim mezunlarının arkasında Kadıköy Merkezde hizmetini sürdüren Royal Eğitim Kurumları yer almaktadır. Bu kapsamda İstanbul'da yer alan salonlar, klinikler ve merkezler öncelikle Royal Eğitim mezunu Royal kültürü ile eğitilmiş öğrencileri tercih etmektedirler.

Güzellik Uzmanlığı Kursuna Kimler Gidebilir?

İlköğretim okulu mezunu olan herkes güzellik uzmanlığı kursuna katılım sağlayabilir. 

Ders İçeriği nedir?

Royal Eğitim Kurumların'da dersler %70 uygulamalı, %30 teori olarak verilmektedir.

Güzellik Uzmanlığı Kursu İş Garantili Midir?

Klinikler, hastaneler ve poliklinikler olmak üzere estetisyen çalıştıran klinikler dahil olmak üzere ,ihtiyaç doğrultusunda 2006 yılından bu yana  eğitim sektörü içerisinde olan Royal Eğitim mezunu estetisyenleri tercih etmektedirler. Zira yıllardır sektör kapsamında tercih edilen markası olarak kursiyerlerimize iş hayatına atılım sürecinde onlara destek olmak için ilk olarak kendi bünyemizde değerlendirme ihtimalini göz önüne almaktayız. Ayrıca İstanbul ve diğer illerde yer alan klinikler için de referans oluyoruz.

Güzellik Uzmanlığı Kursunda ve Mezun Olduktan Sonra Staj Yapabilir Miyim?

Royal  Akademi kursunda bulunan bütün Güzellik Uzmanlığı öğrencileri Royal'in şubesinde de staj yapma hakkına sahiptirler. Kurs boyunca  ve mezun olduktan sonra istedikleri taktirde Royal Eğitim Kurumlarında  staj yapabilirler. İş hayatına atılmadan önce staj imkanı öğrencilere büyük tecrübe katmaktadır. Güzellik Uzmanlığı kurslarından kurumsal olmayanlar başka güzellik salonlarında staj yaptırmaya çalıştırmaktadır. Ancak Royal Eğitim Kurumları İstanbul'da Kadıköy ilçesinde yer alan şubesinde staj imkanı sunan tek kurstur.