ROYAL ESTETİK KURSU KAYIT İŞLEMLERİ

Güzellik kursu için aradığınız profesyonel kadro ve nitelikli eğitim ise; tercihiniz Royal Eğitim Kursu olsun. Aklınıza takılan tüm sorulara karşı ücretsiz danışmanlık hizmetimiz ile hiç çekinmeden bize ulaşabilirsiniz. Ayrıntılı bilgilere erişim sağlamak için formu doldurmanız yeterli.

Sevdiğiniz bir uğraş ile meslek edinmeniz için; büyük fırsat, estetisyenlik ile; Kozmetoloji, Dermatoloji, Hijyen, Cilt tipleri ve analizi, Anatomi, Medikal kozmetik ve Protez tırnak gibi pek çok benzer konularda eğitim sunmaktayız. Yeni trendlere hızlı bir şekilde adapte olmanızı Protez tırnak kursu ile sağlayacağız. Bu süreçte de sürekli olarak sizin yanınızda yer alacağız. Sıcacık bir birlikteliğe, küçük ailemize katılmak ister misiniz? 

Biz bütün kursiyerlerimiz ile ilk olarak hedef merkezli görüşüp, belirlenen hedefler doğrultusunda onunla hangi aşamalarda beraber olacağımıza, hangi aşamaları geçmesi gerektiği konusunu masaya yatırıp yönlendirmeler yapmaktayız. Neden sevdiğiniz şey mesleğiniz haline dönüşmesin. Kendi yerinizi açmak alınan MEB onaylı sertifika ile oldukça kolay olacaktır. Royal Eğitim Kurumlarının ana sayfasında yer alan formu doldurarak ulaşabilir ve hayalinizde olan mesleğinize bir adım atabilirsiniz. Gereksiz eğitimlerden uzak profesyonel kadro ile çalışmaktayız.

Güzelliği Uzmanından Öğrenin

Royal Eğitim Kurumları, profesyonel kadrosu ile Milli Eğitim Bakanlığı onayı bulunan meslek eğitim fırsatları sunmaktadır. 2006 yılından bu yana 20 yıldır tecrübesi ile öğretime başlayarak, kapılarını Güzellik Uzmanı adaylarına açmaktadır. Günümüzün önde gelen mesleklerinden olan Estetisyen-Güzellik Uzmanlığının yaygın bir hale dönüşmesi adına önemli faaliyetler sürdürerek bu mesleğin öncü ismidir. Kursiyerlerin memnuniyetleriyle ve övgüleriyle karşılaşmaktan ve en son çıkan yöntemlerle, en modern ve popüler olan bireysel eğitimleriyle alanında uzmanlık göstermektedir. İlk günden beri kursiyerler tarafından farkediliyor olmaktan ötürü mutluluk ve gurur duyuyoruz. 

Sizlerde yılların markalaşmış ismi olan Royal Eğitim ailesine katılın, yılların tecrübesinden yararlanma imkanını elde edin. Bu çerçevede sunulan eğitimlerden bazılar; Kalıcı Makyaj Eğitimi, Estetisyenlik Eğitimi, Profesyonel Makyaj Eğitimi, Protez Tırnak Eğitimi, El-Ayak Bakımı Eğitimi, Epilasyon Eğitimi, Manikür-Pedikür Eğitimi,  SPA Bakımları Eğitimi, Kaş Dizaynı Eğitimi, Vücut Bakımları Eğitimi, İpek Kirpik Eğitimi ve Kirpik Perması'dır.